Co, gdzie, kiedy?

• wczoraj, 14:31

[PROGRAM] Industrialny Dzień Dziecka w Pszczynie!

Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol serdecznie zaprasza wszystkie dzieci z gminy Pszczyna wraz z opiekunami na wyjątkowy "Industrialny Dzień Dziecka"! Impreza zostanie zorganizowana na terenie Parku Aktywności, Muzeum Prasy Śląskiej, Skansenu, Zagrody Żubrów oraz na rynku w Pszczynie! Znamy już program wydarzenia!

Industrialny Dzień Dziecka w Pszczynie!

W ramach wydarzenia 1 czerwca zaplanowano wiele atrakcji, m.in.:

Rynek

• Wielkopowierzchniowe gry planszowe
  • Malowanie kredą
  • Policyjny Sznupek i stoisko edukacyjne
  • Wystawa plenerowa 15-lecia Szlaku Zabytków Techniki
  • Zaplatanie warkoczy
  • Malowanie twarzy
  • Tatuaże dla dzieci
  • Kaligrafia dla dzieci młodszych (Klasy 1-5)
  • Indutort (godz. 15:00)
  • Szkolenie z pierwszej pomocy

Park Aktywności

• Piana party
  • Mini disco dla dzieci
  • Spektakl "Hipopotamowa łza" - Stowarzyszenie "take tam" im. Artystów Międzywojnia - 13:00 oraz 15:45
  • Infobudka "Szlak Zabytków Techniki"
  • Fotobudka
  • Animacje dla dzieci
  • Bańki mydlane XXL

Muzeum Prasy Śląskiej

• Warsztaty introligatorskie
  • Warsztaty drukarskie
  • Kaligrafia dla dzieci starszych (klasy 5-8)
  • Industrialna gra miejska
  • Warsztaty kreatywne

Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej

• Dawne gry i zabawy

Pokazowa Zagroda Żubrów

• Oprowadzanie z przewodnikiem

Każdy przedszkolak i uczeń z gminy Pszczyna, który w 4 punktach kontrolnych zbierze 4 pieczątki na zaproszeniu otrzymanym w przedszkolu bądź w szkole, otrzyma nagrodę niespodziankę. Miejsce odbioru będzie zlokalizowane przy ul. Piastowskiej 24 (Referat Promocji - obok Muzeum Prasy Śląskiej).

Organizatorzy: Urząd Miejski w Pszczynie, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie, Muzeum Prasy Śląskiej im. Wojciecha Korfantego, Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej, Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury.

industrialny dzień dziecka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj