INFORMACJE 2015/2016

17 września 2015r.

Wybory do RSU

Prosimy chetnych kandydatów o przynoszenie plakatów wyborczych do 18 września.

INFORMACJE  2014/2015

25 luty 2015r.

Walentynkowa skrzynka

Jeśli darzysz kogoś sympatią do piątku 27 lutego masz czas, by wrzucić swoją kartkę walentynkową. Zapraszamy wszystkich do naszej akcji!

INFORMACJE  2013/2014

13 lutego 2014r.

Uwaga dyskoteka!

RSU wraz z opiekunem przypomina o dyskotece walentynkowej dla klas IV-VI. Bawimy się więc w najbliższy poniedziałek tj. 17 lutego br. od godziny 16.00 do 19.00.

Zapraszamy i życzymy wspaniałej zabawy!

Drogie Dzieci!

Konkurs walentynkowy organizowany przez SP nr 12
w Studzionce cieszył się sporym zainteresowaniem. Przynieśliście do szkoły 19 przepięknie wykonanych serc. Nie wszystkie mogą „pojechać” na konkurs, ale poniżej zamieszamy zdjęcia wszystkich wykonanych serduszek. Trzymamy kciuki za uczniów, których prace będą reprezentować naszą szkołę w tym konkursie. Pozostałe ozdobią naszą szkołę.

Cieszymy się bardzo, że bierzecie udział w różnych konkursach i doceniamy Wasze zaangażowanie.

serca.jpg

Podsumowanie akcji społeczno-ekologicznych w I półroczu roku szkolnego 2013/2014

Podczas Balu Karnawałowego zostały wręczone nagrody
i dyplomy za udział w akcjach społeczno-ekologicznych. Wszyscy uczniowie niezależnie od ilości przyniesionych zakrętek i liczby kilogramów makulatury otrzymali dodatnie punkty z zachowania lub pomarańczowe żetony i cukierki. Poniżej przedstawiamy nazwiska uczniów, którzy przynieśli najwięcej surowców.

Makulatura:

I miejsce Wojciech Szuster (194 kilogramy)

II miejsce Michał Ryguła (82 kilogramy)

III miejsce Miłosz Łebecki (66 kilogramów)

Zakrętki

I miejsce  Aleksandra Michna (około 17000 szt.)

II miejsce Jan Berdysz (około 10000 szt.)

III miejsce Oliwia Cepok (około 6500 szt.)

Wszystkim zaangażowanym uczniom serdecznie dziękujemy!

Podsumowanie akcji „Gwiazdka dla Afryki”

Dzięki sprzedaży pudełek świątecznych udało się zebrać kwotę 270 zł i 50 groszy.Kwota ta została wpłacona przelewem na specjalne konto organizacji UNICEF.Ponadto wysłaliśmy 3 wybrane prace na konkurs „Pocztówka dla Afryki”.Autorami wysłanych pocztówek są: Jakub Zielnik, Magdalena Walczewska i Aleksandra Michna. Trzymamy za nich kciuki. Dziękujemy wszystkim za udział w tych akcjach!

24 listopada 2013r.
Dyskoteka andrzejkowa

Uczniom klas IV-VI
przypominamy o dyskotece andrzejkowej,
która odbędzie się
we wtorek 26 listopada 2013 roku
w godzinach od 16.00 do 19.00

RSU z opiekunem

14 listopada 2013r.

U  W  A  G  A ! ! !

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO INFORMUJE, ŻE PRZEZ CAŁY ROK SZKOLNY BĘDZIEMY PROWADZIĆ ZBIÓRKĘ:
·       BATERII
·       PLASTIKOWYCH ZAKRĘTEK,
ZBIÓRKA MAKULATURY BĘDZIE PROWADZONA W LISTOPADZIE  (TERMIN ZOSTANIE PODANY).
PRAGNIEMY, ABY POMOC  INNYM I DBANIE
O ŚRODOWISKO NATURALNE STAŁY SIĘ NASZYM NAWYKIEM.  ZATEM SEGREGUJMY ODPADY!

ZBIERANIE ZAKRĘTEK NIC NIE KOSZTUJE, A DZIĘKI TEMU, MOŻEMY POMÓC POTRZEBUJĄCYM.
ZBIERANIE BATERII TEŻ NIE JEST TRUDNE,
A PRZYCZYNIA SIĘ DO OCHRONY ŚRODOWISKA.

Za przyniesienie baterii i makulatury przewidujemy 5 punktów dodatnich (5 żetonów pomarańczowych) w półroczu.
Za przyniesienie zakrętek (do 100 sztuk) 5 punktów (5 żetonów), powyżej 100 sztuk – 10 punktów (10 żetonów) w półroczu.

ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W NASZYCH AKCJACH !!!

RSU wraz z opiekunem

UWAGA – NOWY PRZYWILEJ DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI

Od 16 października br. w naszej szkole funkcjonuje przywilej tzw. „szczęśliwego numerka”.

Propozycja wyszła ze strony Rady Samorządu Uczniowskiego.

Codziennie rano losowana jest karteczka z liczbą od 1 do 11. Osoba, która figuruje w dzienniku pod tym numerkiem,  w danym dniu może na swoją prośbę nie pisać kartkówek (oczywiście niezapowiedzianych). Jeśli zostanie wywołana do odpowiedzi ustnej ma możliwość rezygnacji z odpowiedzi.

Wszystkim uczniom klas IV-VI życzymy szczęścia w losowaniach.

RSU wraz z opiekunem