Rozrywka

• 30 kwietnia 2024
  • 12 maja 2024

"Festyn rodzinny nad wodą" w Wiśle Wielkiej już 12 maja!

Materiał partnera:

4. Harcerska Drużyna Wodna i Uczniowski Klub Sportowy PlessWave zapraszają całe rodziny do wspólnej zabawy nad wodą! Już 12 maja (niedziela) na terenie Stanicy Harcerzy Wodnych w Wiśle Wielkiej (ul. Leśna 1) nad Zbiornikiem Łąka odbędzie się "Festyn rodzinny nad wodą".

Na festynie będzie można, w rodzinnej atmosferze, skorzystać z atrakcji dostępnych na ośrodku - popływać na kajakach i rowerkach wodnych czy wybrać się na rejs jachtem po jeziorze. Organizatorzy przygotowali też atrakcje specjalne - dmuchańce, Bubble Football - piłkę nożna w dmuchanych kulach, wspinaczkę i inne zabawy dla dzieci i całych rodzin. Podczas wydarzenia będzie można również skorzystać z oferty gastronomicznej.

Będzie to także świetna okazja do zapoznania się z ofertą drużyny harcerskiej i klubu sportowego oraz porozmawiania z kadrą organizacji.

Uczniowski Klub Sportowy PlessWave

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 1

kom. 796133281